!!! УВАГА !!!

ДОСТАВКА БЕЗКОШТОВНА

МИ ПРАЦЮЄМО

+38 (067) 131 79 79

Онлайн каталог малюнків піскоструй

Художнє матування дзеркальних дверей-купе

 

 

ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ З МЕНЕДЖЕРОМ

Стоимость дверей-купе с рисунком пескоструй

Вкажіть висоту отвору (мм)
Вкажіть ширину отвору (мм)
Вкажіть кількість дверей
Заповнення дверей
Дзеркало + піскоструй
 

 

1.Ціни в «онлайн-калькуляторі» актуальні на сьогоднішній день.

 • Калькулятор считает стоимость изделия, без каких-либо скрытых платежей.
 • Будьте уважні, вказуєте у калькуляторі висоту та ширину саме отвору куди встановлюватимуться двері (ччасто клієнти вказують у калькуляторі ширину однієї двері – це не правильно).

2.Доставка по Києву до парадної безкоштовна.

Доставка по Києву та по найближчих містах-супутниках Києва у нас завжди безкоштовна. Перелік міст безкоштовної доставки та перелік населених пунктів, де вартість послуг доставки платна, ви знайдете на сторінці "ДОСТАВКА"

3.У вартість, розраховану в калькуляторі, входить повністю готовий до встановлення комплект фасадів дверей-купе в зібраному вигляді:

 • двері-купе в зборі із встановленими верхніми та нижніми роликами;
 • верхня та нижня напрямні на ширину отвору;
 • стопори (позиціонери), по 1 шт. для кожної двері (встановлюються в нижній трек під час монтажу);
 • торцева протиударна стрічка-«шлегель» з клейовою основою (встановлюються на кожну двері з 2-х сторін під час монтажу).

4.Термін виготовлення максимум 10 днів.

Максимальний термін виготовлення до 10 днів, але за фактом дзеркальні двері з малюнком піскоструми ми виготовляємо швидше. Термін уточнюйте у менеджера.

5.Можливе виготовлення розсувних дверей з іншим заповненням та формою бічної ручки.

З приводу прорахунків звертайтесь до менеджера за консультацією за т. (067) 131-79-79

 


 

Пам'ятка для замовлення

Висота дверей, що рекомендується, не повинна бути більше 2800 мм.

Звертаємо вашу увагу на те, що ми займаємося дверима-купе економ класу. Для правильної та довговічної роботи нашої продукції необхідно дотримуватись рекомендованих габаритів виробу. При виготовленні дверей купе ми використовуємо профіль економ класу. Двері з такого профілю за технічними рекомендаціями не повинні перевищувати висоти 2800 мм. Якщо вам потрібні двері висотою 3 метри, вам потрібно звернутися до компанії, яка займається дверима преміум-класу.

Ширина дверей, що рекомендується, не повинна бути більше 1000 мм

Звертаємо вашу увагу на те, що ми займаємося дверима-купе економ класу. Для правильної та довговічної роботи нашої продукції необхідно дотримуватись рекомендованих габаритів виробу. При виготовленні дверей купе ми використовуємо профіль економ класу. Двері з такого профілю за технічними рекомендаціями не повинні перевищувати ширину 1000 мм. Якщо вам потрібні двері шириною понад 1 метр, вам потрібно звернутися до компанії, яка займається дверима преміум класу.

Ширина дверей, що рекомендується, не повинна бути менше 450 мм

Практика показала, що вузькі двері при висоті 2000 і вище некомфортні в експлуатації. Не рекомендуємо вам замовляти розсувні двері за таких параметрів.

В основному у вантажні ліфти розміщуються двері розміром не більше 2600х800 мм.

З практики, двері більше за цей розмір доведеться заносити на поверх у ручну.

Можливе замовлення послуги монтажу дверей-купе нашим спеціалістом

Наш майстер виїжджає на монтаж дверей-купе за попереднім погодженням дати та часу.

Як доглядати за матованим склом?

Інструкція догляду за матованим склом (дзеркалом)

Послуга покриття скла та дзеркал піскоструменем – це холодна абразивна обробка поверхні піском або іншим абразивним порошком, що розпорошується потоком повітря. Готовий результат після піскоструминної обробки – матова шорстка поверхня.

Основні правила догляду за матованим склом (дзеркалом): 

1. Потрібно захистити від попадання жиру, не варто торкатися його пальцями, встановлювати скло з піскоструминною обробкою в кухні теж не рекомендується.

2. Очищати матоване скло потрібно за допомогою спеціальних засобів для скла без спирту. Важливо! Вибирайте безбарвну рідину без барвників.

3. Не можна використовувати миючі засоби з абразивними частинками: порошки, у тому числі пральні, креми – вони пошкоджують матову поверхню.

4. Жодних розчинників! Засоби, що містять бензин, ацетон, кислоти та луги, не можна наносити на матове скло.

5. Очищати потрібно м'якою білою тканиною без ворсу. Губки з жорсткими поверхнями, щітки з твердою щетиною не підходять.

6. Якщо з якоїсь причини матову поверхню очищали за допомогою мильного розчину, поверхню потрібно ще раз промити чистою водою без додавання мила та інших побутових засобів для чищення. В кінці протерти сухою білою тканиною, що вбирає.

ВИДИ БІЧНИХ ПРОФІЛІВ

За промовчанням вважається «відкритий» профіль. Ви можете вибрати іншу форму бічної ручки з представленого асортименту.

КОЛЬОРИ РОЗСУВНОЇ СИСТЕМИ

За промовчанням вважається колір профілів - «срібло». Ви можете вибрати інший колір профілів розсувної системи з представленого асортименту

Як правильно заміряти отвір

Вимір висоти отвору

Необхідно заміряти отвір у трьох місцях (ліва, права сторона та центр)
Як правило, розміри висоти в різних місцях трохи відрізняються. Допускається перепад висоти до 15 мм
Беремо менше число - це і буде висота отвору (позначено на малюнку червоним), яку потрібно вказати під час замовлення дверей-купе у нас на сайті.

Замір ширини отвору

Вимірювання слід проводити в трьох місцях (вгорі, внизу і в центрі)
Допускається різниця ширини до 20 мм
Беремо більше число - це і буде ширина отвору (позначено на малюнку червоним), яку необхідно вказати під час замовлення дверей-купе на нашому сайті.

Каталог малюнків піскоструму

Зображення можна збільшувати у кілька разів натисканням

Двері купе з малюнком піскоструму - відмінний вибір!

Будівельні та ремонтні роботи закінчено і настав час приступати до облаштування приміщення? І з чого почати? Так, меблі!

У сучасному меблевому світі діють свої закони, правила та традиції, але існують три титани, які ніколи не виходять із моди:

 • шафи з розсувними дверима-купе;
 • шафи з дверима, що відчиняються.;
 • шафи з дверима "гармошка", ще їх називають ”японська ширма”.

 

Як ви вже правильно здогадалися, найбільшою популярністю користуються двері-купе за свою практичність та низку інших переваг:

 • Колосальну ергономічність;
 • Необмежений дизайнерський потенціал;
 • "Плаваючі" двері - ковзне закривання і відкривання;
 • Технологічність і сучасність;
 • Простий монтаж;
 • Невибагливість в обслуговуванні;
 • Безпека для дітей.

Таке рішення – просто знахідка для малогабаритних квартир, маленьких кімнат та просто жител, господарі яких вирішили, що вільний простір у будинку – понад усе.

При монтажі дверей-купе слід пам'ятати про таке:

 • Абсолютно щільного закривання досягти не вдасться;
 • Повна звукоізоляція кімнати також досягається насилу.

 

Механізм дверей-купе полягає в тому, що двері-купе тримаються не на петлях, а переміщаються на активному механізмі з роликами, що рухають двері по напрямних, ніби полотно дверей їздить рейкою, як у звичайних вагонах поїздів. У всьому модельному асортименті розібратися складно, але основними критеріями вам повинні стати:

 • форма бічної ручки профілю;
 • колір профілю;
 • кількість дверей.

Кількість дверей може сягати шести і в цій категорії панує абсолютна свобода! Що стосується дизайну - не останнього фактора вибору, то хочемо запропонувати вам розсувні двері купе з малюнком піскоструму.

Двері-купе з піскоструменем, що це?

Піскострум - це техніка нанесення малюнка на скло або дзеркало. Зображення наноситься за допомогою води та піску під великим натиском. Двері-купе з піскоструменем - привабливий варіант дизайну, який вписується практично в будь-який інтер'єр. Малюнок наноситься абсолютно будь-який! Як зберегти дзеркальне полотно в чистоті та акуратності? Легко! Така робота під силу навіть дитині!

 1. Суха ворсиста ганчірка без будь-яких миючих засобів.
 2. Жирні плями на матовій поверхні, на жаль, із вами назавжди. Дзеркальний фон до цього лояльніший і стирається ганчірочкою з миючим засобом.

 

Наша компанія «DveriKupe» рекомендує двері-купе з піскоструменем. За рахунок практичності, елегантності та неповторного стилю, такі двері стануть прекрасним доповненням вашого інтер'єру.